Hopp over navigasjon
Mørerom
Hjemmeside
Søk
Kontakt oss
Kontaktdetaljer
Flere søkemetoder...
Søk i alfabetisk liste over søkeord
Kommandosøk (CCL)
Mobil-nettsider / webapp
Mørerom
Søkefelt
X
Avgrens
Flere valg (År, Språk, m.fl)
Utgivelsesår
Fra
til
Språk
Velg språk
Bokmål
Dansk
Engelsk
Flerspråklig
Norsk
Nynorsk
Svensk
Tysk
Må også inneholde:
Nytt søk
Avansert søk
Andre søkemetoder
Avansert søk
Søk i alfabetisk liste over søkeord
Kommandosøk (CCL)
Søk med mobilen
Treff
7787 treff
side 1/8
side 2/8
3
4
5
6
7
8
(
vis alle
)
Avgrensningsmeny...
Skjul avgrensninger
Treffliste
Forfatter
Tittel
Medietype
År
Carl Smaadahl
1961
Carl S. Olsen
1920
Carl Ulfsæt
1939
Carl Ulfsæt
1939
Carl Ulfsæt
Carl Øien
1931
Caroline Aase
1936
Carolus Stadheim
1921
Carolus Stadheim
1921
Carolus Stadheim
1921
Carsten Aase
1919
Carsten Aase
1929
Carsten Aase
1924
Carsten Aase
1929
Carsten Aase
1932
Carsten Aase
1932
Carsten Aase
1909
Carsten Aase Nilsen
1940
Cato Michalsen
1927
Cato Mikalsen
1937
Cato Mikalsen
1930
Cato Mikalsen
1932
Cato Mikalsen
1937
Cato Mikalsen
1937
Cato Mikalsen
1923
Cato Mikalsen jr.
1932
Cato Aall
1933
Cato Aall
1933
Cato Aall
1928
Cato Aall
1938
Cato Aall
1942
Cato Aall
1942
Cato Aall
1942
C. B. Eidsvik
1922
C. B. Eidsvik
1928
C. B. Eidsvik
1926
C. B. Eidsvik
1926
C. B. Eidsvik
1926
Cecilie Brøgger
1919
Cecilie Holmem f. Aurdal
1923
C. E. Kenstorp
1935
Charlotte Friis Petersen
1928
Charlotte Friis Petersen
1928
Charlotte Volsdal
1933
C. H. Jacobsen
1919
C. H. Knudsen
1928
Chr. Fladmark
1938
Chr. Friis
1922
Chr. Hessen
1919
Christian Fladmark
1934
Christian Fladmark
1938
Christian Fredrik Wasmuth
1954
Christian Georg Nilsen
1947
Christian Hilmar Hammer
1927
Christian Hilmar Hammer
1936
Christian Johannesen
1927
Christian J. Torvholm
1940
Christian Lauritz Strømsholm
1930
Christian O. Fladmark
1934
Christian Olsen
1931
Christian Olsen
1941
Christian Olsen
1943
Christian Øwre
1946
Christine Iversen f. Mjelva
1929
Christoffer Adolf Falch
1911
Christoffer Hansteen Knudsen
1923
Christoffer Hansteen Knudsen
1934
Christoffer Hansteen-Knudsen
1931
Christoffer Heltzen
1934
Christoffer Heltzen
1946
Christoffer Hessen
1923
Christoffer Monsen
1950
Christoffer Olivius Ferslew
1934
Christoffer Olivius Ferslew
1934
Christoffer Sperre
1944
Christoffer Aase
1964
Christoffer Aase
1963
Chr. J. D. Øwre
1980
Chr. J. D. Øwre
1961
Chr. J. D. Øwre
1961
Chr. J. D. Øwre
1966
Chr. J. Steffensen
1929
Chr. J. Steffensen
1949
Chr. J. Steffensen
1959
Chr. J. Steffensen
1939
Chr. J. Steffensen
1949
Chr. J. Steffensen
1952
Chr. J. Steffensen
1954
Chr. J. Steffensen
1959
Chr. J. Steffensen
1929
Chr. J. Steffensen
1939
Chr. Knoblauch
1943
Chr. Møller
1937
Chr. Møller
1937
Chr. Paulsen
1947
Chr. Paulsen
1938
Chr. Paulsen
1933
Chr. Paulsen
1938
Chr. Paulsen
1943
Chr. Paulsen
1946
Chr. Riise
1936
Chr. Riise
1937
Chr. Strømsholm
1928
Chr. Strømsholm
1930
Chr. Strømsholm
1930
Chr. Øwre
1936
Chr. Øwre
1936
Claus Iversen
1930
Claus Knudsen
1983
Claus Nærø
1959
Claus Nærø
1944
Claus Nærø
1949
Claus Nærø
1954
Claus Nærø
1959
Claus Nærø
1963
C. L. Eriksen
1926
C. L. Eriksen
1926
C. Møller
1942
Conrad Svendsen
1922
Constanse Fiskaa
1919
Cornelia Bjørset f. Rønneberg
1928
Cornelia Bjørset f. Rønneberg
1928
Cornelius Helgesen
1922
Cornelius Helgesen
1922
Cornelius Karlsen
1953
Cornelius Karlsen
1954
Cornelius Karlsen
1964
C. S. Ibenfeldt
1931
Dagbart Stafseth
1949
Dagfinn Flem
1956
Dagmar Ehlers Johnsen
1959
Dagmar Hammer
1930
Dagmar Myklebust
1934
Dagny Emblem
1960
Dagny Møller f. Kinden
1958
Daniel Bjørhovde
1925
Daniel Brune
1926
Daniel Brune
1928
Daniel Ekrem
1923
Daniel J. Tømmerdal
1962
Daniel Leganger
1938
Daniel Paulsen
1927
Daniel Paulsen
1926
Daniel Paulsen
1926
Daniel Paulsen
1928
Daniel Paulsen
1928
Daniel Paulsen
1929
Daniel Schevig
1925
Daniel Ystenes
1958
Daniel Ystenes
1960
Dankert Schlyder
1951
Dina Antonsen
1947
Dina Dyb
1941
Dina Wadseth f- Moltu
1961
Dina Aarsæther
1927
Dina Aarsæther
1927
Dokumenter fra krigen 1940-45
Nettressurs Artikkel
1985
Dorothea Heltzen
1936
Dorothea Heltzen
1940
Dorothea Madsen f. Andersen
1945
Dorothea Vik
1936
Dorothea Aall
1931
Dorothea Aall
1931
Dorothea Aall
1931
Dorothea Aall
1931
Dorthea Devold
1939
Dorthea Devold
1939
Dorthea Dyb
1931
Dorthea Flem
1958
Dorthea Henriksen f. Landmark
1939
Dorthea Henriksen f. Landmark
1945
E. A. Moe
1923
Ebbe Blindheim
1937
E. Bjordø
1933
E. B. Struck
1948
E. B. Struck
1959
E. B. Struck
1958
E. B. Struck
1959
E. B. Struck
1944
E. D. Ingebrigtsen
1957
Edith Fjærtoft
1940
Eduard Bye
1940
Eduard Bye
1940
Eduard Dahl Ingebrigtsen
1957
Edv. Abelvik
1936
Edvard A. N. Øye
1942
Edvard Bjørseth
1933
Edvard Bye
1931
Edvard Bye
1931
Edvard Bye
1936
Edvard Bye
1940
Edvard D. Ingebrigtsen
1946
Edvard Hansen
1927
Edvard Hansen
1927
Edvard Henningsen
1956
Edvard Henningsen
1954
Edvard Henningsen
1956
Edvard Hole
1958
Edvard Husby
1943
Edvard Ingebrigtsen
1926
Edvard Ingebrigtsen
1927
Edvard Larsen
1919
Edvard Larsen
1919
Edvard Larsgaard
1928
Edvard Mørkeset
1955
Edvard Nedregård
1945
Edvard N. Hatlehol
1940
Edvard Olsvik
1937
Edvard Ramsvig
1927
Edvard Ruud Olsen
1963
Edvard Røssaak
1938
Edvard Røssaak
1933
Edvard Ås
1938
Edvart Hole
1962
Edv. Bøe
1930
Edv. Hareide
1930
Edv. Hareide
1939
Edv. Hareide
1944
Edv. Hole
1958
Edv. Husby
1953
Edvin Pettersen
1954
Edvin Pettersen
1964
Edvin Solem
1965
Edvin Vike
1919
Edv. Larsen
1930
Edv. N. Larsgaard
1930
Edv. N. Larsgaard
1930
Edv. N. Larsgaard
1930
Edv. Røssaak
1958
Edv. Øie
1957
Edv. Øye
1957
Edward Larsen
1929
Edward Larsen
1930
Edward Larsen
1930
E. Endresen
1919
E. Eriksen
1922
Egil Høsteng
1940
E. Grønvold Meyer
1930
E. Hartman
1940
E. Hartmann
1960
Eilert Eilertsen
1937
Eilert Rasmussen
1963
Einar Amundsen
1933
Einar Bakke
1960
Einar Bakke
1960
Einar Berg
1937
Einar Berg
1927
Einar Berg
1937
Einar Bergh
1927
Einar Bøe
1933
Einar Dahl
1923
Einar Dalen
1945
Einar Dalen
1945
Einar Gjørtz
1961
Einar Grenager
1960
Einar Grytnes
1929
Einar Grytnes
1929
Einar Grytnes
1929
Einar Knudsen
1950
Einar Knudsen
1942
Einar Moltu
1960
Einar Moltu
1950
Einar Moltu
1940
Einar Myklebust
1969
Einar Myklebust
1959
Einar Randers
1921
Einar Reiming
1934
Einar Strømsvåg
1942
Einar Tvergrov
1965
Einar Vatne
1936
Einar Welle
1960
Einar Zeits
1961
E. I. Stokke
1946
Eivind Baadnes
1956
Eivind Baadnes
1966
Ekrem
1939
Eldrid Arnesen
1925
Eldrid Arnesen
1934
Eldrid Holm Giske
1959
Eldrid Holm Giske
1959
Eleanor Nedregård
1961
E. L. Eliassen
1931
Elen Berli
1926
Elen Berli
1926
Elen Birgitte Humblen
1941
Elen Holebakk
1938
Elen Holebakk
1938
Elen Skarbø
1935
Elen Skuset
1941
Elen Stenvåg
1928
Elen Stenvåg
1938
Elias Blindheim
1946
Elias Blindheim
1946
Elias Blindheim
1946
Elias Blindheim
1935
Elias Blindheim
1940
Elias Blindheim
1945
Elias Blindheim
1935
Elias Braute
1929
Elias Bremnes
1961
Elias B. Rødseth
1931
Elias Døving
1939
Elias Ekeland
1957
Elias Flydal
1939
Elias Flydal
1943
Elias Grotle
1936
Elias Gåseidnes
1934
Elias Gåseidnes
1941
Elias Gåseidnes
1944
Elias Gåseidnes
1934
Elias Johannes Hagen
1953
Elias Jøringdal
1935
Elias Karlsen Løvik
1954
Elias Lunden
1959
Elias Marstein
1943
Elias Marstein
1950
Elias M. Valderhaug
1958
Elias Ness
1945
Elias Nicolai Rønneberg
1935
Elias Nørve
1938
Elias Nørve
1961
Elias Nørve
1938
Elias Pedersen
1935
Elias Pedersen
1938
Elias Raknestangen
1931
Elias Raknestangen
1931
Elias Rasmussen
1930
Elias Rasmussen
1925
Elias Rasmussen
1930
Elias Rasmussen
1935
Elias Rasmussen
1935
Elias Rasmussen
1939
Elias Remmen
1960
Elias R. Myklebust
1969
Elias Rolland
1962
Elias Røsvik
1935
Elias Røsvik
1945
Elias Røsvik
1945
Elias Røsvik
1955
Elias Røsvik
1960
Elias S. Gaaseide
1935
Elias Sivert P. Eidsvik
1933
Elias Skaret
1908
Elias Skaret
1898
Elias Skårbrevik
1958
Elias Slyngstad
1944
Elias Solem
1935
Elias Solem
1935
Elias Solem
1935
Elias Solem
1933
Elias Solem
1923
Elias Solem
1932
Elias Solem
1935
Elias Solem
1935
Elias Sverre Myklebust
1945
Elias Sæter
1918
Elias Sæter
1934
Elias Sæter
1920
Elias Sæter
1924
Elias Sæter
1929
Elias Sæter
1929
Elias Sæter
1929
Elias Sæter
1929
Elias Sæter
1934
Elias Sæter
1935
Elias Sæter
1935
Elias Sæter
1935
Elias Sæter
1929
Elias Ulvestad
1960
Elias Ulvestad
1960
Elias Ulvestad
1964
Elias Viddal
1945
Elias Vinje
1943
Elias Walderhaug
1956
Elias Wollstad
1938
Elias Aasen
1962
Elibert Tonning
1927
Elida Ellefsen
1931
Eli Eliassen
1934
Eli Indergård
1938
Eli Indergård f. Bæun
Eline Bådnes
1938
Eline Flokenæs
1926
Eline Flokenæs
1931
Eline Flokenæs
1932
Eline Johannessen
1940
Eline Johannessen
1940
Eline Karlsen
1935
Eline Osen
1938
Elisabeth Brevig
1931
Elisabeth Friis Petersen
1924
Elisabeth Kiran
1945
Elisabeth Klock f. Pedersen
1935
Elisabeth Klock f. Pedersen
1945
Elisabeth Knudsen f. Nielsen
1929
Elisabeth Knudsen f. Nielsen
1929
Elisabeth Korsbrekke
1945
Elisa Flem
1940
Elisa Flem
1940
Elisa Flem
1940
Elisa Jacobsen van Maldeghem
1942
Elisa Jacobsen van Maldeghem
1942
Elise Askeland
1943
Elise Dalen
1934
Elise Enoksen
1934
Elise Hagen f. Engene
1959
Elise Istad
1940
Elise Istad
1940
Elise Jacobsen
1926
Elise Larsen
1948
Elise Larsen
1954
Elise Loe
1942
Elise Mittet
1929
Elise Mittet
1939
Elise Schjeldrup
1961
Elise Walderhaug
1936
Elise Weiberg.Aurdal f. Ringdal
1959
Elise Weiberg.Aurdal f. Ringdal
1959
Elise Wolsdal
1942
Eliuas E. Blindheim
1958
Eliuas E. Blindheim
1958
Elivie Olsen
1942
Ella Mogstad
1936
Ellef M. Ellefsen
1938
Ellen Abelseth
1931
Ellen Flydahl
1932
Ellen H. Skarbø
1930
Ellen H. Skarbø
1935
Ellen H. Skarbø
1940
Ellen Syltevig
1947
Ellen Ytreberg
1931
Elling L. Lande
1950
Elling Rasmussen
1916
Ellingsen
1939
Elling Stokke
1946
Ellinor Molland f. Aall
1958
Ellinor Reiming
1934
Eln stamnes
1925
Else Nerem
1941
Else Nerem
1946
Else Taxbro
1951
Else Teilman
1919
E. Lunden
1959
E. M. Bele
1953
E. M. Bele
1933
Emblem
1940
Emil Fjørtoft
1941
Emil Heggem
1960
Emil Heggem
1950
Emilie Carlsen
1935
Emilie Carlsen
1935
Emilie Rogne
1938
Emilie Rogne
1933
Emilie Rogne
1938
Emilie Sandvig
1933
Emilie Sandvig
1928
Emilie Sandvig
1928
Emilie Sandvig
1933
Emilie Sandvig
1937
Emilie Slinning
1957
Emilie Wille
1936
Emilie Wold
1938
Emil Sandø
1943
Emil Sølsnes
1935
Emil Vollset
1955
Emil Vollset
1945
Emma Carlson
1932
Emma Charlotte Mikalsen
1935
Emma Dahle
1935
Emma Mikalsen
1930
Emma Thornes
1942
Emma Thornes
1957
Emma Thornes
1947
Emma Aadahl
1935
Emma Aadahl
1935
E. Moldenes
1931
E. Moldenes
1936
E. Moldenes
1937
E. Moldenes
1943
Emte Drotninghaug
1928
Emte Drotninghaug
1931
Emte Drotninghaug
1933
Endre Witzøe
1934
Endrine Rødal
1935
Enevold Thømt
1919
Enok O.Simonæs
1931
Enok O.Simonæs
1931
Enok O.Simonæs
1936
Enok O.Simonæs
1936
Enok O.Simonæs
1941
Enok Osnes
1945
Enok Osnes
1955
E. O. Gotten
1940
E. O. Gotten
1940
E. O. Gotten
1940
E. O.Simonæs
1926
E. O. Vaksvik
1960
E. O. Waksvik
1940
E. O. Waksvik
1960
E. O. Waksvik
1965
Erika Nakken
1936
Erik Foss
1958
Erikka Pettersen
1960
Erik L. Wold
1932
Erik Løken
1959
Erik Løken
1940
Erik Pedersen
1921
Erik Pettersen
1947
Erik Slinning
1930
Erik Slinning
1930
Erling Bergmann
1925
Erling Chr. Lütken
1942
Erling Chr. Lütken
1942
Erling Heen
1960
Erling Kringstad
1964
Erling Kristvik
1984
Erling Kristvik
1942
Erling Kvamme
1963
Erling Larsen
1957
Erling Osnes
1949
Erling Rolland
1966
Erling Solem
1931
Erling Solem
1931
Erling Solem
1931
Erling Sten
1936
Erling Westad
1942
Ernst Bryne
1922
Ernst Meyer
1955
Ernst Mindt
1930
E. Røsvik
1925
E. Røsvik
1960
E. Røsvik
1924
E. S. Follestad
1931
E. S. Follestad
1931
E. S. Follestad
1931
Ester Klausen
1938
Esther Klausen
1938
E. Sæter
1919
E. Tonning
1927
E. Tonning
1927
Eugén Bjørnsen
1956
Eugén Bjørnsen
1956
Eugen Nilsen
1941
Eug. Hatlemark
1935
Eug. Hatlemark
1925
E. Walderhaug
1932
Ewald Niegisch
1939
Eygil Heltzen
1960
Fabian Gulbrandsen
1963
Fabian Gulbrandsen
1958
Finn Devold
1956
Finn Juul
1957
Finn Tysland
1945
Fløttmann-Jonas
1933
Fortegnelse over merkepliktige farkoster i Ålesund i 1940
Artikkel
1992
F. Pedersen
1911
Fr. Abelseth
1930
Fra bøkker-håndverkets glanstid på Molovegen : fødselsdagsintervju med bøkker Nils Martinussen <og Peder Paulsen>
Artikkel
1987
Fra en håndskrevet bok med viser, gåter, legeråd og spådomskunster : skrevet i Ålesund i 1854
Artikkel
1975
Franz Gustav Puntervold
1926
Fredrik Abelset
1935
Fredrik Abelset
1943
Fredrik Christian Holck
1915
Fredrik Christian Holck
1911
Fredrik Christian Holck
1915
Fredrik D. Calmeyer
1940
Fredrik D. Calmeyer
1940
Fredrik D. Calmeyer
1962
Fredrik D. Calmeyer
1962
Fredrik Fredriksen
1955
Fredrik Gundersen
1944
Fredrik Hessen
1935
Fredrik Hessen
1935
Fredrik Holck
1978
Fredrik Holst
1927
Fredrik Holst
1927
Fredrik Holst
1919
Fredrik Jenssen
1957
Fredrikke Hagen
1923
Fredrikke Hagen
1923
Fredrikke Myklebust
1938
Fredrikke Myklebust
1939
Fredrikke Stokke
1942
Fredrik Lassesen
1932
Fredrik Lervik
1926
Fredrik Lied
1934
Fredrik Lied
1934
Fredrik Lied
1934
Fredrik Mathiesen
1950
Fredrik Mathiesen
1960
Fredrik Mathiesen
1960
Fredrik Mathisen
1940
Fredrik Pedersen
1924
Fredrik Wisløff
1920
Fredrik Wisløff
1920
Fridtjof Selliseth
1959
Frisak
1929
Frithjof Jeppesen
1940
Fritz Caspersen
1961
Fritz Grønnes
1960
Fritz Huitfeldt
1938
Fr. Lorentzen-Styr
1919
Fr. Wisløff
1918
F. Th. Lorentzen
1912
F. Th. Lorentzen
1912
Fugleberg
1931
Gabriel Smith
1934
Gabriel Stokke
1925
Gabriel Strøm
1917
Gamle ålesundske forlystelsessteder: teaterturneer, amatørskuespillere og kinoer for et halvt hundre år siden
Artikkel
1992
G. Barman
1923
G. Chr. Wiig
1944
Gedde Dahl
1935
Georg Barstad
1937
Georg Garshol
1955
Georg Gjerder
1941
Georg Hansen
1942
Georg Hansen
1942
Georg Holen
1933
Georg Holen
1933
Georg Hopland
1856
Georg Hopland
1966
Georg Leithe
1938
Georg Myrvågnes
1956
Georg Rønnestad
1968
Georg Rønnestad
1968
Georg Rønnestad
1956
Georg Rønnestad
1966
Georg Stokke
1961
Georg Aasebø
1951
Georg Aasebø
1951
Georg Aasebø
1951
Georg Aasebø
1951
Georg Aasebø
1941
Gerda Iversen
1937
Gerda Kinden
1959
Gerda Meldahl
1938
Gerhard Chr. Wiig
1927
Gerhard Fredrik von der Lippe Dahl
1912
Gerhard H. Storeide
1962
Gerhard Olsen
1952
Gerhard Paulsen
1957
Gerhard Paulsen
1957
Gerhard Rokstad
1947
Gerh. Thorvik
1946
Gerh. Torvig
1926
Gerh. Woldsund
1936
G. F. Berg
1924
Gida Fjelde
1924
Gina Fladmark
1933
Gina Kåresen
1960
Gina Leite
1928
Gina Olsen
1939
Gina Olsen
1939
Gina Stub
1939
Gina Stub
1939
Gina Øfstie
1928
Gina Øfstie
1928
Gina Øfstie
1939
Giske
1936
Gjert J. Knutsen
1930
Gjert Knudsen
1946
Gjert Knutsen
1940
Gjertrud Halkjelsvik
1960
Gjertrud Halkjelsvik f. Hannem
1960
Godfred Hellevik
1962
Godtfred Gjørtz
1931
Godtfred Skram
1947
Godtfried Gulliksen
1938
Gottfrid Linde
1980
Gottfried Gjørtz
1954
Gottfried Gjørtz
1941
Gottfried Gjørtz
1931
Gottfried Gjørtz
1941
Grande
1937
Gregor E. Barman
1922
Gregorius Gulliksen
1925
Gregorius Gulliksen
1930
Gretha Sverdrup
1937
Grytten
1942
Grønningsæter
1929
Gudbrand Tippen
1931
Gudbrand Tippen
1936
Gudbrand Tippen
1941
Gudleik devold
1959
Gudmanda Steffensen
1932
Gudmanda Steffensen
1941
Gudrun Devold
1922
Gudrun Devold
1922
Gudrun Dragsund Holthe
1937
Gudrun Grønningsæter
1942
Gudrun Thokle
1943
Gulleik Giske
1931
Gunda Kopstad
1939
Gunder Ulvestad
1949
Gunhild Friis Petersen
1929
Gunhild Friis Petersen
1919
Gunhild Friis Petersen
1929
Gunhild Friis Petersen
1959
Gunhild Førde
1941
Gunhild Førde
1941
Gunhild Førde
1941
Gunhild Linge
1940
Gunhild Linge
1944
Gunnar Braaten
1960
Gunnar Braaten
1953
Gunnar Braaten
1960
Gunnar Heggum
1941
Gunnar R. Fylling
1958
Gunnar Walde
1931
Gunnar Øfslie
1921
Gunnar Øfslie
1921
Gunnar Øfslie
1919
Gunnar Ås
1962
Gunnar Ås
1942
Gunnar Aas
1937
Gunvald Myren
1962
Gunvor Berli Aarsæther
1934
Gunvor Berli Aarsæther
1982
Gunvor Thrap-Meyer f. Devold
1958
Guri Frøland
1933
Guri Frøland
1933
Guri Ibenfeldt
1941
Guri Ibenfeldt
1936
Gurine Lasund
1934
Gurine Olsen
1925
Gurine Tippen
1931
Gurine Tippen
1941
Gusta Torvik
1943
Gusta Torvik f. Orvik
1957
Gustava Humblen
1939
Gustav Amnæus
1928
Gustav A. Olsen
1937
Gustav Carlsen
1958
Gustav E. Fugelseth
1930
Gustav E. Fugelseth
1930
Gustav E. Fugelseth
1930
Gustav E. Hansen
1942
Gustav Eker
1981
Gustav Furmyr
1957
Gustav Furmyr
1959
Gustav Furmyr
1942
Gustav Giske
1943
Gustav Gulliksen
1957
Gustav Gulliksen
1962
Gustav Hanson
1959
Gustav Johanssen
1957
Gustav Johanssen
1962
Gustav Johanssen
1965
Gustav Melsæter
1949
Gustav Merok
1960
Gustav Merok
1960
Gustav Meyer
1954
Gustav Nilsen
1930
Gustav Olsen
1944
Gustav Puntervold
1968
Gustav Puntervold
1945
Gustav Sveen
1942
Gustav Thingnæs
1937
Gustav Thomasgård
1938
Gustav Thomasgård
1941
Gustav Thomasgård
1942
Gustav Thomasgård
1942
Gustav Thomasgaard
1933
Gustav Weibust
1923
Gustav Weibust
1923
Gustav Weibust
1933
Gustav Weibust
1935
Gustav Weibust
1933
Gyda Fjelde
1935
Gyda Fjelde
1937
Gyda Fjelde
1940
Gyda Fjelde
1934
Gyda Sødring f. Holmboe
1935
Gyda Sødring f. Holmboe
1916
Gyda Sødring f. Holmboe
1935
Gyda Sødring f. Holmboe
1946
G. Øfslie
1919
Hagbart Benneche
1959
Hagbart Benneche
1959
Hagbart Benneche
1931
Hagbart E. Hoff
1927
Hagbart E. Hofft
1927
Hagbarth Carlsen
1979
Hagbart Lønseth
1924
Hagbart Lønseth
1929
Hagbart Martinussen
1963
Hagenæs
1932
Hagny Hofseth
1960
Halfdan Bakken
1956
Halfdan Ekroll
1941
Halfdan Ekroll
1931
Halfdan Ekroll
1962
Halfdan Ekroll
1961
Halfdan Loland
1958
Halfdan Nerbøvik
1938
Halfdan Slinning
1938
Halfdan Thorseth
1932
Hallauer
1982
Hallvard Haugland
1934
Hallvard Årseth
1935
Hallvard Årseth
1935
Halstein Gausdal
1920
Halstein Larsen Gausdal
1920
Halsten Gausdal
1918
Halvard Haugland
1934
Halvard Jorulf Strømme
1950
Halvard Jorulf Strømme
1950
Halvdan Mathisen
1959
Halvor Holte
1936
Halvor H. Thoresen
1946
Halvor L. Kavli
1914
Halvor Lunde
1960
Hamon Jensen
1937
Hanna Berentzen
1939
Hanna Friis Petersen f. Møller
1960
Hanna Gjørtz
1931
Hanna Gjørtz
1931
Hanna Gjørtz
1931
Hanna Grytnes
1926
Hanna Grøntvedt
1938
Hanna Hagen
1933
Hanna Hagen f. Ræstad
1943
Hanna Havnevik
1948
Hanna Havnevik
1930
Hanna Havnevik
1930
Hanna Helseth f. Lange
1945
Hanna Heltne f. ?Abelvik?
1939
Hanna Heltne f. ?Abelvik?
1944
Hanna Ingebrigtsen f. Halvorsen
1927
Hanna Larsen
1936
Hanna Madsen
1935
Hanna Madsen
1935
Hanna Madsen
1941
Hanna Wolstad
1935
Hanna Wolstad
1936
Hanne Berentzen
1954
Hans Andreas Vestre
1936
Hans B. Borhaug
1957
Hans B. Borhaug
1957
Hans B. og Malla Vik f. Vatne
1960
Hans B. og Malla Vik f. Vatne
1960
Hans Dahl
1942
Hans E. Bjerkevåg
1935
Hans E. Bjerkevåg
1935
Hans Ehnstedt
1953
Hans Eriksen
1935
Hans Eriksen
1945
Hans Fjørtoft
1946
Hans Follestad
1954
Hans Friis
1930
Hans Furnes
1957
Hans Gjøsund
1927
Hans Godø
1912
Hans Granmo
1948
Hans Grebstad
1966
Hans Grønvik
1943
Hans Hage
1937
Hans Hage
1938
Hans Hansen
1932
Hans Hanssen
1914
Hans Henriksen
1949
Hans Henriksen
1949
Hans Henrik Tybring von Zernichow
1955
Hans Henrik Tybring von Zernichow
1955
Hans Henrik Tybring von Zernichow
1955
Hans Henrik Tybring von Zernichow
1957
Hans Hessen
1939
Hans Hessen
1942
Hans Hoel
1958
Hans Hurlen
1958
Hansine Fladmark
1929
Hansine Follestad
1932
Hansine Furnes
1939
Hansine Giske
1927
Hansine Røsvik
1932
Hansine Strøm
1940
Hansine Sønderland
1924
Hansine Trandal
1933
Hans Jacobsen
1911
Hans Johan Pedersen
1935
Hans Kjøde
1936
Hans Kjøde
1936
Hans Knutsen
1956
Hans Konrad Rekdal
1960
Hans L. Akslen
1932
Hans Langva
1932
Hans Langva
1932
Hans Langva
1932
Hans Larsen
1927
Hans Larsen
1927
Hans Larsen
1933
Hans Larsen
1933
Hans Lind Sandseth
1955
Hans Lind Sandseth
1958
Hans Lind Sandseth
1958
Hans Loe
1935
Hans Loe
1944
Hans Loland
1959
Hans Lund
1953
Hans Løvold
1930
Hans Løvold
1935
Hans M. Rekdal
1927
Hans M. Rekdal
1937
Hans Nikolai Sandborg
1951
Hans Nørve
1942
Hans Nørve
1937
Hans Nørve
1935
Hans Nørve
1937
Hans Nørve
1947
Hans O. Flisnes
1961
Hans O. Kalvøy
1930
Hans Olsen
1965
Hans O. Skarbø
1935
Hans Overå
1938
Hans Overå
1938
Hans O. Ytterdal
1960
Hans Peter Koppernæs
1958
Hans Petter Koppernæs
1958
Hans P. Hessen
1934
Hans P. Koppernæs
1927
Hans Rasmussen
1944
Hans Ratvik
1958
Hans Ratvik
1966
Hans Ratvik
1933
Hans Ratvik
1958
Hans Ratvik
1933
Hans Ratvik
1963
Hans Rekdal
1934
Hans Roald
1933
Hans Roald
1928
Hans Roald
1929
Hans Roald
1933
Hans Roald
1935
Hans Roald
1935
Hans Roald
1960
Hans Roald
1936
Hans Roald
1946
Hans Rogne
1941
Hans Rogne
1941
Hans Rogne
1940
Hans Rogne
1935
Hans Rogne
1960
Hans Rudi
1933
Hans Rudi
1938
Hans Rudi
1921
Hans Rudi
1923
Hans Rudi
1923
Hans Rudi
1933
Hans Rudi
1944
Hans Rundø
1930
Hans Rundø
1930
Hans Rønneberg
1933
Hans R. Østrem
1929
Hans R. Østrem
1930
Hans Sandebakken
1926
Hans Sandebakken
1928
Hans Silseth
1932
Hans Sjøholt
1962
Hans Skarbø
1924
Hans Skarbø
1937
Hans Skarbø
1924
Hans Skarbø
1934
Hans Skarbø
1935
Hans Slinning
1930
Hans Strøm
1945
Hans Strøm
1954
Hans Strøm
1962
Hans Strøm
1962
Hans Strøm
1954
Hans Strøm
1960
Hans Sunde
1924
Hans Svabø
1923
Hans Svabø
1930
Hans Svabø
1930
Hans Søreide
1958
Hans Søreide
1928
Hans Søreide
1938
Hans Søreide
1963
Hans Sørensen
1937
Hans Thorsen
1940
Hans Vadstrand
1919
Hans Vadstrand
1944
Hans Vadstrand
1945
Hans Vestre
1939
Hans Vestre
1949
Hans Vestre
1959
Hans Vestre
1962
Hans Vestre
1959
Hans Vestre
1961
Hans Vik
1936
Hans Wagelseth
1923
Hans Wagelseth
1933
Hans Wagelseth
1934
Hans Wagelseth
1933
Hans Wagelseth
1934
Hans Wingaard Friis
1920
Hans Wingård Thorsen
1941
Hans W. Søvik
1956
Harald Alvestad
1930
Huskeliste
Lista er tom
Fra trefflista
Du søkte
Du søkte på
ålesund (Emne i faglitteratur)
+
Søk også etter
Begrens søket
Utvid søket
Tilpass søket
1
2
5
10
15
20
30
40
50
75
100
200
500
1000
Alle
Antall treff per side
per side
Må inneholde tekst:
Bare hele ord
Må IKKE inneholde:
Bare hele ord
Forfatter:
Bare hele ord
Årstall:
Fra
til
Sideverktøy
Skriv ut
Skriv ut énlinjes-visning
Tips en venn om disse
Abonnér
Del på Facebook
Vis Facebooks Liker-knapp