Hopp over navigasjon
Mørerom
Hjemmeside
Søk
Kontakt oss
Kontaktdetaljer
Flere søkemetoder...
Søk i alfabetisk liste over søkeord
Kommandosøk (CCL)
Mobil-nettsider / webapp
Mørerom
Søkefelt
X
Avgrens
Flere valg (År, Språk, m.fl)
Utgivelsesår
Fra
til
Språk
Velg språk
Bokmål
Dansk
Engelsk
Flerspråklig
Norsk
Nynorsk
Svensk
Tysk
Må også inneholde:
Nytt søk
Avansert søk
Andre søkemetoder
Avansert søk
Søk i alfabetisk liste over søkeord
Kommandosøk (CCL)
Søk med mobilen
Treff
767 treff
Avgrensningsmeny...
Skjul avgrensninger
Treffliste
Forfatter
Tittel
Medietype
År
Øistein R. Eriksen
1955
Øistein R. Eriksen
1965
Wilhelm Grønmyr
1947
Waldemar R. Svarstad
1935
Waldemar R. Svarstad
1935
Waldemar Bakke
1934
W. W. Remen
1922
Valborg Eeg Formo
1942
Stensager, Peter
Utgravingen paa Emblem i Borgund 1922 : litt om hvordan det halvandet tusen aar gamle gravgods kom for dagen
Nettressurs Artikkel
1920-1922
Barman, Gregor
Utdrag av sjæleregister for Borgund sognekald, omfattende det nuværende Aalesund : 1768-69
Nettressurs Artikkel
1916-1917
Trygve Langeland
1946
Trygve Horsberg
1959
Trygve Horsberg
1959
Torvald Pedersen
1984
Torlaug Andersen, f. Berger
1960
Tore Breivik
1956
Tore Breivik
1959
Svendsen, Bernt B.
To antikke lysestaker fra Borgund kirke
Nettressurs Artikkel
1991
Thore Magerholm
1946
Thore Breivik
1959
Thomas Vasset
1961
Thomas N. Hatlehol
1940
Thomas N. Hatlehol
1940
Theodor Myklebust
1939
Theodor Myklebust
1939
Theodor Dahle
1925
Thea Gåseide
1931
Th. Myklebust
1935
T. P. Hundeide
1938
T. P. Hundeide
1938
Sylte
1921
Sverre Blindheim
1963
Sunnmørsk prestehistorie
Nettressurs Artikkel
1920-1922
Steffen Steffensen
1930
Steffen Saure
1952
Steffen Magerholm
1939
Sofie Legene
1945
Sivert Urke
1933
Sivert Urke
1933
Sivert N. Gresdal
1933
Sivert N. Gresdal
1933
Sivert Fjørstad
1935
Sivert Fjørstad
1945
Sina Løken
1938
Sina Løken
1938
Sigvart Fjærli
1963
Sigurd Breivik
1956
Sigurd Breivik
1961
Sevrine Nilssen Aase
1945
Sevrine Blomvik
1939
Sevrin Tranvaag
1956
Sevrin Pettersen Ekornesvåg
1927
Sevrin Jørgensen
1930
Sevrin F. Fiskerstrand
1942
Sevrin Emblemsvåg
1946
Sevrin Dybvik
1982
Severine Eriksen
1932
Severine Emilie Blomvik
1930
Severine Emilie Blomvik
1936
Severine Emilie Blomvik
1937
Severine Emilie Blomvik
1937
Severine Emilie Blomvik
1939
Severin Wilhelmsen Hagen
1938
Severin Ramnefjell
1956
Severin J. Emblem
1960
Severin Eikrem
1936
Sara Randen
1958
Sara Randen
1963
Tynes, Roar
Salen brevhus
Artikkel
2008
S. Volle
1938
S. Volle
1943
Ruth Sunde Jørgensen
1959
Rolf Slinning
1963
Robert Devold
1933
Rikard Humlen
1965
Rikard Eidsvig
1958
Rikard Eidsvig
1961
Rik. Eidsvig
1938
Magerholm, Andreas
Reising før og no
Artikkel
2012
Reidar Devold
1947
Reidar Devold
1947
Reidar Devold
1947
Regine Sperre
1932
Ravald Giske
1959
Rasmus Svarstad
1930
Rasmus Svarstad
1931
Rasmus Svarstad
1931
Rasmus Skaar
1952
Rasmus Skaar
1947
Rasmus Pettersen
1959
Rasmus P. Vedde
1936
Rasmus Langeland
1933
Rasmus Langeland
1943
Rasmus Jacobsen
1930
Rasmus Jacobsen
1934
Rasmus Jacobsen
1936
Rasmus J. Jacobsen
1934
Rasmus Blindheim
1934
Randine Juliebø
1934
Ragnvald Stangeland
1923
Ragnvald Rødset
1960
Ragna Standal
1949
Gjerset, Ingrid
Prolog til fellesmøtet i Borgund tuberkuloseforening 18. juni 1958
Artikkel
2010
Vegsund, Børre
Postordninga i Langevåg
Artikkel
2008
Breivik, Bente Iversen
Posten i Mauseidvåg
Artikkel
2008
Petter Vaagnes
1932
Petter Strømsheim
1947
Petter Strømsheim
1952
Petter Rødal
1944
Petter Ratvik
1926
Petter P. Vågnes
1941
Petter P. Furmyr
1927
Petter P. Furmyr
1931
Petter P. Furmyr
1931
Petter O. Remmen
1945
Petter O. Eidsnes
1933
Petter L. Måseidvåg
1934
Petter L. Måseidvåg
1943
Petter L. Måseidvåg
1943
Petter Erstad
1966
Petter Breivik
1941
Petter Breivik
1944
Petter Aarseth
1937
Petter Aarseth
1937
Petrine Storårseth
1935
Petrine Kalvøy
1937
Petrine Emblem
1939
Petrine Bjørge
1918
Peter Th. Brusdal
1924
Peter S. Vestre
1947
Peter Nymark
1948
Peter Nymark
1943
Peter Måseide
1959
Peter Måseide
1960
Peter Larsen Hatlen
1929
Peter Juliebø
1927
Peter Juliebø
1934
Peter Indreberg
1945
Peter Hersleb Graah Birkeland
1954
Peter Hersleb Graah Birkeland
1973
Peter Hersleb Graah Birkeland
1980
Peter Hersleb Graah Birkeland
1889
Peter Hersleb Graah Birkeland
1896
Peter Hersleb Graah Birkeland
1896
Peter Hersleb Graah Birkeland
1901
Peter Hersleb Graah Birkeland
1954
Brandrud, Andreas
Peter Hersleb Graah Birkeland
1923
Peter E. Vågnes
1937
Peter E. Vågnes
1942
Peter E. Vågnes
1945
Peter Aarseth
1937
Peder Synnes
1972
Peder S. Brevig
1924
Peder S. Brevig
1924
Fylling, Peder
Peder Olsen Strøm
1874
Peder L. Måseide
1934
Peder L. Måseide
1935
Peder L. Måseide
1935
Peder L. Molvær
1936
Peder J. Måseide
1958
Peder Hatlen
1944
Peder Blindheim
1959
Peder Andreas Aase
1921
Peder A. Olsvik
1937
Paulus Hauge
1956
Paul A. Bruseth
1924
Paul A. Bruseth
1929
Paul A. Bruseth
1934
Paul A. Bruseth
1936
Hånes, Per
P. Stensager : mannen bak "Mundtlige optegnelser vedrørende Borgunds historie"
Artikkel
2007
P. K. Hatlen
1950
P. Bruseth
1936
P. Bruseth
1918
P. A. Bruseth
1929
Ovidia Hurlen f. Vik
1935
Ottar A. Devold
1961
Osvald Hagen
1958
Oscar Maaseide
1960
Oscar Maaseide
1961
Hånes, Per
Opprop frå 1894
Artikkel
2005
Nybø, Ole Øystein
Opprettinga av landeveg mellom Ørskog og Borgund
Artikkel
2005
Schelderup, Asbjørn
Opphavet til Georg Ingvald Jonson Skjeldrup, også kalt Skjegge-Skjeldrup
Artikkel
2010
Bugge, Kristian
Om navnet Yksnøy (Oksenøen)
Nettressurs Artikkel
1916-1917
Oluffa Vasstrand
1942
Oluf R. Salen
1958
Oluf R. Salen
1948
Oluf R. Salen
1958
Olivia Knutsen
1949
Olivia Gåseidnes
1941
Olivia Aase
1947
Oline Sunde
1934
Oline S. Hessen
1938
Oline Røssevold
1944
Oline Kipperberg
1937
Oline Kipperberg
1939
Ole Wennersberg
1916
Ole Wegsund
1947
Ole Urvik
1953
Ole Sandvik
1933
Ole Sandvik
1943
Ole Sandvik
1944
Ole Ratvik
1932
Ole Ratvik
1932
Ole P. Nybø
1944
Ole O. Remmen
1936
Ole Mikalsen
1944
Ole M. Devold
1956
Ole M. Devold
1961
Ole M. Devold
1961
Ole M. Devold
1966
Ole L. Wedde
1965
Ole J. Ødegård
1937
Ole J. Vegsund
1947
Ole J. Moldvær
1940
Ole J. Moldvær
1940
Ole J. Moldvær
1940
Ole Henriksen
1965
Ole Gjerde
1934
Ole Frøysa
1939
Ole Frøysa
1944
Ole Dyrø
1945
Ole Dalelid
1917
Ole Christoffersen
1928
Ole Bugge
1949
Ole Andreassen Hatlen
1936
Ole Alsing
1913
Ole Alsing
1953
Olave Salen
1958
Olav R. Svarstad
1960
Olav R. Svarstad
1942
Olav R. Svarstad
1952
Olaf Fylling
1961
Olaf Fylling
1961
Olaf Formo
1933
Olaf A. Devold
1946
Olaf A. Devold
1926
Olaf A. Devold
1926
Olaf A. Devold
1931
Olaf A. Devold
1931
Olaf A. Devold
1933
Olaf A. Devold
1933
Olaf A. Devold
1933
Olaf A. Devold
1933
Ola Urke
1955
Ola Urke
1959
Ola og Berta Urke
1957
Ola og Berta Urke
1957
Ola Holen
1920
Ola Holen
1920
Nørve, H.
Ola Holen
1920
Ola Haugen
1963
Oddmund Sandvik
1966
O. Mikalsen
1934
O. Mikalsen
1934
O. L. Hesseberg
1957
O. Ekrem
1955
Nina Stadsnes
1961
Nils Sulesund
1959
Nils Standal
1935
Nils Molvær
1975
Nils Hide
1946
Nils E. Fiskerstrand
1957
Nils Devold
1920
Nils Bildøen
1959
Nikoline Vågnes
1933
Nikoline Vågnes
1938
Nikoline Mikalsen
1937
Nikoline Gåseide
1942
Nikoline Gåseide
1946
Nikolai S. Hessen
1935
Nikolai S. Hessen
1944
Nikolai N. Hessen
1932
Nikolai N. Hessen
1938
Nicolay Ervik
1954
Mina Breivik
1964
Mikal S. Breivik
1936
Strøm, Hans
Meterologiske iagttagelser i Borgensund for året 1764
Nettressurs Artikkel
1920-1922
Bjørge, Magnar Kruse
Den mektige Margrete i Hanken
Artikkel
1977
Matias Breivik
1952
Martinus Molvær
1936
Martinus Kalvøy
1939
Martinus J. Grytten
1943
Martinus Grøndal
1934
Martha Molversmyr
1950
Marius Iversen
1938
Marius Hægstad
1925
Marius Flatnes
1948
Marie og Alfred Andreassen
1977
Marie og Alfred Andreassen
1977
Marie Moldværsrem
1936
Marie Mauseidvåg
1934
Marie J. Molvær
1934
Marie J. Molvær
1934
Marie Havnegjerde f. Abelseth
1935
Marie Havnegjerde f. Abelseth
1940
Marie Havnegjerde f. Abelseth
1945
Marie Havnegjerde f. Abelseth
1945
Marie Gåseide
1936
Maria Måseide
1935
M. Kalvøy
1937
M. Kalvøy
1927
Ludvig Gundersen
1951
Lovise Ekornåsvåg
1944
Lovise Ekornesvåg
1959
Lisa Vedde
1937
Lisa Juliebø
1944
Olsen, Amanda
Lisa Juliebø
1941
Lisa Flem
1941
Lina Lerheim
1951
Lina Larsen
1950
Lina Dybvikstrand
1933
Lina Dybvikstrand
1933
Lauritz T. Gåseide
1930
Lauritz Molversmyr
1948
Lauritz Molversmyr
1950
Lauritz Aspehaug
1936
Lauritz A. Ekrem
1947
Lauritz A. Ekrem
1927
Lauritz A. Ekrem
1927
Lauritz A. Ekrem
1932
Lauritz A. Ekrem
1937
Laurits Vasstrand
1942
Laurits P. Måseidvåg
1957
Laurits Molnes
1942
Laurits Moldværsmyr
1938
Laurits Kristiansen Sunde
1925
Laurits Kristiansen Sunde
1934
Laura Bull
1939
Lars Vedde
1936
Lars Jørpeland
1942
Lars Jørpeland
1942
Lars J. Blindheim
1936
Lars G. Nesseth
1960
Lars Flydal
1938
Lars Flydal
1938
Lars Flydal
1938
Lars Flydal
1938
Lars Christoffersen Aase
1921
L. Søvik
1920
L. Søvik
1920
L. Bakke
1941
Søvik, Norunn
Kyrkjeferd i gammal stil
Artikkel
2007
Kristoffer Solevåg
1960
Kristoffer Mikal Marø
1959
Kristoffer Marø
1966
Kristoffer Marø
1966
Berset, Odd
Kristoffer Marø
1954
Berset, Odd
Kristoffer Marø
1954
Berset, Odd
Kristoffer Marø
1954
Berset, Odd
Kristoffer Marø
1854
Giæver, John
Kristoffer Marø
1947
Giæver, John
Kristoffer Marø
1957
Larsen, Pio
Kristoffer Marø
Roald, Karl
Kristoffer Marø
1938
Ulla, Einar
Kristoffer Marø
1964
Kristoffer C. Stadsnes
1931
Kristoffer C. Stadsnes
1935
Kristoffer C. Stadsnes
1936
Kristoffer C. Stadsnes
1931
Kristianne Samset
1942
Kristian Lerheim
1958
Kristian Lerheim
1960
Kristian Lerheim
1933
Skorgevik, Kjell
Kristian Lerheim
1984
Kristian K. Ekornes
1947
Kristian J. Solevåg
1940
Kristian J. Solevåg
1941
Vikenes, Bjørn
Krig og fangenskap : Elias og Einar Blindheim fortel
Artikkel
1996
Kr. Lerheim
1948
Kr. Lerheim
1960
Kornelius Slinning
1938
Konrad Dybvik
1959
Knut Vedde
1941
Knut Sylte
1921
Knut Sylte
1937
Knut Steinsvik
1950
Knut Solevåg
1938
Knut Solevåg
1943
Knut Slotsvik
1920
Knut Nedregotten
1939
Knut Juliebø
1926
Knut Ingebrigtsen
1940
Knut Hanken
1934
Knut Hanken
1924
Knut Hanken
1934
Knut Hanken
1944
Knut Hanken
1954
Knut Gåseide
1926
Knut Gåseide
1930
Knut Gåseide
1930
Knut E. Ingebrigtsen
1940
Knut Dybvik
1945
Knut B. Kalvø
1925
Strand, Randi Kristin
Knud Mann og Anna Dorothea Myndermann : prosteparet som gav bort Hustadgodset til Reknes Hospital
Nettressurs Artikkel
1996
Klokkargardar og faste skular, 1828
Nettressurs Artikkel
1939-1940
Klara Heggstad
1965
Karolus Havnegjerde
1941
Karoline Storstein
1947
Karoline Storstein
1944
Karoline Stokkeholm
1960
Karoline Lervik
1936
Karoline Eliasdtr. Østrem
1938
Karl Vågneshaug
1934
Karl Vågneshaug
1945
Karl Tørlen
1940
Karl Røiseth Slinning
1933
Karl P. Vågnes
1938
Karl P. Vågnes
1938
Karl P. Måseide
1944
Karl Måseide
1939
Karl Måseide
1939
Karl Molværsmyr
1958
Karl Leite
1931
Karl Leite
1941
Karl Kongshaug
1929
Karl Kongshaug
1934
Karl Kongshaug
1945
Karl K. Molværsmyr
1948
Karl J. Remvik
1961
Karl Ingebrigtsen Breivik
1929
Karl Ingebrigtsen Breivik
1934
Karl Humlen
1962
Karl Humlen
1962
Karl Grønmyr
1948
Karl Ekremsvik
1952
Karl Eikremsvik
1942
Karl Eikremsvik
1947
Karl E. Hanken
1954
Karl Aase
1946
Kari Kristiansen
1949
Karen Vågnes
1942
Karen Ramsvig
1927
Karen Gåseide
1930
Kalvøy Elen
1937
K. J. Ekornås
1950
K. J. Ekornås
1945
K. Furseth
1934
Jørgine Kipperberg
1933
Jørgen Hjelle
1933
Lid, Rasmus L.
Jørgen Eidem
1933
Julius E. Blindheim
1938
Dale, Bjørn Jonson
Jordeigedomstilhøva på Sunnmøre på 1600-talet
Nettressurs Artikkel
2001
Jon Sulebak
1935
Syltevig, Nils
Jon Brendefur
Nettressurs Artikkel
1920-1922
Johs. Reistad
1929
Johs. Nedregård
1938
Johs. Nedregård
1938
Johs. Nedregård
1938
Johs. Humblen
1923
Johs. Devold
1965
John Dybhavn
1944
Johannes Sulebust
1938
Johannes Aspehaug
1980
Johannes Aspehaug
1980
Johanne Myrset
1951
Johanne Mork
1957
Johanne Mork
1938
Johanne Mork
1935
Johanne Mork
1938
Johanne Mork
1938
Johanne L. Larsdtr. Stadsnes
1933
Johanne Hove
1944
Johanne Furnes
1930
Johanne Flatnes
1947
Johanne Ekenes
1942
Johanne Barthaug f. Veddegjerdet
1943
Johan T. Vågnes
1936
Johan S. Remvik
1924
Johan S. Remvik
1898
Johan Rasmussen
1933
JohaN R. Vedde
1943
Johan P. Vågnes
1942
Johan P. Veddegjerde
1947
Johan O. Røssevold
1947
Johan O. Breivik
1950
Johan O. Breivik
1963
Johan Nilssen Hoff
1932
Johan Nilsen Aase
1932
Johan Nilsen Aase
1932
Johan Melbø
1956
Johan Melbø
1946
Johan Melbø
1956
Johan Martin Paulsen
1931
Johan Indrevåg
1944
Johan Indrevåg
1958
Johan I. Stadsnes
1964
Johan I. Stadsnes
1943
Johan I. Stadsnes
1958
Johan H. Fiskerstrand
1956
Johan Furholm
1925
Johan Dybhavn
1918
Johan D. Breivik
1951
Johan D. Breivik
1926
Johan D. Breivik
1931
Johan D. Breivik
1931
Johan Breivik
1932
Johan Breivik
1937
Johan Alme
1925
Johan Aase
1963
Joakim J. Emlem
1940
Jensine Sandvik
1959
Jensine Magerholm
1935
Jensine Klokkersund
1941
Jensine Alvik
1935
Jens Skuggen
1953
Jens Skuggen
1956
Jens O. Molvær
1958
Jens O. Molvær
1940
Jens O. Molvær
1940
Jens O. Molvær
1945
Jens J. Breivik
1941
Jens Houth
1946
Jens Furmyr
1930
Jens E. Furmyr
1930
Jens Brunstad
1922
Jens Breivik
1946
Grytten, Harald
Jan Arntsen Greve
Jan A. Greve
1914
Urke, Ola
Jakobine Måseide
1949
Jakobine Dyrø
1931
Jakob Madsen Urvik
1934
Jakob Dybvik
1961
Jakob Aaland
1938
Jacob Aaland
1963
Jacob Aaland
1963
Iver Langøy
1953
Iver Furseth
1942
Iver Emblem
1931
Ivar T. Moldvær
1932
Ivar Karlsem Emblem
1936
Ivar Fjærtoft
1937
Ivar Fjærtoft
1947
Ivar Fjærtoft
1954
Ivar Emblem
1921
Ivar Emblem
1931
Ingvald Skytterholm
1941
Ingvald Lauritz Flisnes
1961
Ingvald Kr. Stadsnes
1934
Ingvald Flisnes
1961
Ingvald Flisnes
1966
Ingvald E. Stadsnes
1965
Ingv. Tørlen
1949
Inger Lerstad
1935
Inger Blindheimsnes
1945
Inger Aure
1933
Ingeleiv Lerheim
1937
Ingebrog Stadsnes
1935
Ingebrigt Flatnes
1936
Ingebrigt Daleli
1936
Ingebrigt Daleli
1941
Ingeborg Olsen
1937
Ingeborg Havnegjerde
1941
Fischer, Gerhard
Indberetning om undersøkelse og utgravning av "St.Mariæ kirkegaard", Borgund
Nettressurs Artikkel
1913
Sulebust, Jarle
Ibsen på Sunnmøre : Peder Fylling, Henrik Ibsen og norsk folketro og folkediktning
Nettressurs Artikkel
2006
Håkon Myklebust
1961
Strøm, Hans
"Physisk og Oekconomisk Beskrivelse over Fogderiet Søndmør, beliggende i Bergens Stift, i Norge" : Tredie artikel om Annex-Sognet Skoue . Anden part
Artikkel
2007
Dale, Bjørn Jonson
Hundsvær : ein omflødd by i Borgund
Nettressurs Artikkel
2002
Henrik Lund Milde
1959
Helge Ratvik
1958
Helge Ratvik
1958
Helene Remmen
1946
Heitmann Hauknes
1947
Heitmann Hauknes
1952
Hånes, Per
Haram fastland og Nordre Borgund hesteavlslag
Artikkel
2006
Harald Holmboe
1959
Harald Holberg
1949
Hansine Slåttelid
1948
Hans Vadstrand
1919
Hans Vadstrand
1944
Hans Vadstrand
1945
Hans Strøm
1954
Hans Strøm
1962
Hans Strøm
1962
Grytten, Harald
Hans Strøm
Riste, Olav
Hans Strøm
1926
Selmer, Ludvig
Hans Strøm
1923
Øvrelid, Ragnar
Hans Strøm
1966
Hans Roald
1933
Hans Roald
1928
Hans Roald
1929
Hans Roald
1933
Hans Roald
1935
Hans Roald
1935
Hans Ratvik
1958
Hans Ratvik
1966
Hans Ratvik
1933
Hans Ratvik
1958
Hans Ratvik
1933
Hans Ratvik
1963
Ulstein, Ragnar
Hans Ratvik
1963
Larsen, Pio
Hans P. Mittet
Hans P. Hessen
1934
Hans O. Kalvøy
1930
Hans O. Flisnes
1961
Hans Knutsen
1957
Hans Knutsen
1947
Hans Iversen
1942
Hans Hessen
1939
Hans Hessen
1942
Hans H. Holen
1940
Hans Grønvik
1943
Hans Blomvik
1937
Hans Blomvik
1937
Halfdan Bakken
1956
H. Roald
1935
H. P. Mittet
1945
H. O. Holmeset
1957
Gustava Humblen
1939
Gustav Gundersen
1931
Gustav Gundersen
1943
Hagen, Rolf
Gunnar Johnsen Aspehaug
1945
Hagen, Rolf
Gunnar Johnsen Aspehaug
1945
Gregor E. Barman
1922
Gina Løken
1946
Gina Løken
1946
Gina Lerheim
1946
Øverlid, Arne
Giftarmål for å overleve i Borgund og andre stader
Artikkel
1984
Georg Holen
1933
Georg Holen
1933
Buset, Johannes
Frå sunnmørsk skulesoge 1742-1827 : II. Borgund prestegjeld (Borgund, Ålesund, Giske, Skodje og Vatne)
Nettressurs Artikkel
1945
Fredrik Lervik
1926
Fredrik Hessen
1935
Fylling, Peder
Folkesagn : 1ste del
Nettressurs Artikkel
2002
Bøe, Johannes
Flesje i Borgund : et småbruk fra eldre jernalder
Nettressurs Artikkel
1927-1928
Roald, Karl
Fjærtoft
1939
Eugén Bjørnsen
1956
Eugén Bjørnsen
1956
Emil Heggem
1960
Emblem
1940
Ellen Marie Devold
1979
Ellen Flydahl
1932
Eliuas E. Blindheim
1958
Eliuas E. Blindheim
1958
Elisabeth N. Fiskerstrand f. Bjørge
1930
Eline E. Strømme
1935
Elias Vågnes
1945
Elias Vågnes
1944
Elias Sæter
1929
Elias R. Myklebust
1969
Elias Langvatn
1952
Elias K. Dybvik
1937
Elias Gåseidnes
1934
Elias Gåseidnes
1941
Elias Gåseidnes
1944
Elias Gåseidnes
1934
Elias Flatnes
1948
Elias E. Fiskerstrand
1943
Elias E. Fiskerstrand
1930
Elias E. Fiskerstrand
1938
Elias Aasen
1962
Einar Myklebust
1959
Einar Dalen
1945
Einar Dalen
1945
Edvard Ramsvig
1927
Edvard N. Hatlehol
1940
Edvard Havnegjerde
1949
Edvard Davnes
1950
Edvard Davnes
1950
Edvard Davnes
1935
Edvard Davnes
1941
Edvard Davnes
1945
Edv. N. Larsgaard
1930
Edv. N. Larsgaard
1930
Edith Fjærtoft
1940
Ebbe Blindheim
1937
Då bautasteinen over Hans Strøm vart avduka 25.juli 1926
Nettressurs Artikkel
1925-1926
Erdal, Olav
Djupvikstranda brevhus
Artikkel
2008
David W. Petterson
1961
Dagny Emblem
1960
Christoffer Hansteen Knudsen
1934
Christoffer Hansteen Knudsen
1934
Bernh., Flemsæter
Carsten Aase-Nilsen
1963
Carsten Aase
1919
Carsten Aase
1929
Carsten Aase
1924
Carsten Aase
1929
Carsten Aase
1932
Carsten Aase
1932
Carsten Aase
1909
Carl J. Knudsen
1923
Barman, Gregor
Borgunds mensal- eller prestebordsgods
Nettressurs Artikkel
1916-1917
Bugge, Kristian
Borgunds kirker i middelalderen
Nettressurs Artikkel
1925-1926
Skorgevik, Kjell
Borgund præstegjelds afholdsforening stiftet 10. juli 1854 : "... at gjøre hjertene villige til at gribe afholdssagen an med kraft og varme"
Nettressurs Artikkel
2008
Borgund og Giske
Bok
1957
Sørheim, Helge
Borgund og Borgundfjordfisket : Fiske og omsetting av fiskeprodukt som økonomisk faktor for middelalderkaupstaden Borgund
Nettressurs Artikkel
2008
Iversen, Line
Borgund fri- og fattigskole : om 1700-tallets skolevesen på Sunnmøre
Nettressurs Artikkel
2003
Nedregård, Johs.
Borgund fri- og fatigskule : 1742-1876
Nettressurs Artikkel
1935-1936
Bjarne Storset
1957
Berthe Åse
1936
Berthe Fjørtoft
1939
Bertha Furseth
1961
Berta Urke
1962
Bernt Sunde
1956
Bernhard Paulsen
1958
Bernhard Hurlen
1940
Bernhard Hoff
1951
Bernhard Gjærde
1940
Bergitte E. Molvær
1933
Axel Nilsson
1936
Arthur Andersen
1965
Aron Bolseth
1956
Holstad, Ludvig N.
Arnt Jensson Eikremsvik
Artikkel
1954
Arnt Eikremsvik
1968
Arnt Eikremsvik
1975
Holstad, Ludvig N.
Arnt Eikremsvik
1968
Anton Lerheim
1930
Anton Lerheim
1930
Anton Lerheim
1945
Anthon Lerheim
1940
Anthon Lerheim
1941
Anthon Lerheim
1950
Ansgar Øvrelid
1965
Iversen, Anton
Ansgar Slagnes
1980
Anne Marta Molværsmyr
1943
Anne Lovise Storstein
1929
Anna Vartdal
1939
Anna Sæther
1944
Anna Skeide
1958
Larsen, Pio
Anna Skeide
Remøy, Randi
Anna Skeide
1980
Sandnes, Anna
Anna Skeide
1980
Anna P. Stadsnes
1933
Anna og Lauritz Lorgen
1959
Anna og Lauritz Lorgen
1959
Anna Måseide
1944
Anna Hanken
1943
Anna Hagen
1945
Andrine Havnegjerde
1943
Andreas Åse
1936
Andreas Sulødegård
1931
Andreas P. Stadsnes
1945
Andreas J. Hanken
1937
Andreas Hessen
1959
Andreas Hesseberg
1947
Andreas Eriksen
1958
Andreas Eriksen
1955
Andreas Eriksen
1933
Andreas Eriksen
1935
Andreas Emblem
1957
Andreas Dybhavn
1933
Andreas Dybhavn
1936
Andreas Dybhavn
1933
Andreas Dybhavn
1923
Andreas Dybhavn
1928
Andreas Dybdal
1947
Andr. Fausa
1965
Andr. Fausa
1965
Anders O. Hjelle
1943
Anders O. Hjelle
1945
Anders Lerheim
1963
Amalie Bang
1936
Amalie Bang
1936
Amalie Bang
1929
Alma Ulrikke Wiig f. von Krogh
1957
Alfred Andreassen
1957
Albricht Erdal
1936
Albert A. Slinning
1910
Aksel Nilson
1952
Aksel Brandtzæg
1965
Aksel Brandtzæg
1965
Adolf Lund
1960
A. Øvrelid
1947
A. Øvrelid
1957
A. Øvrelid
1947
A. J. Frøland
1929
A. J. Frøland
1939
Amdam, Rolv
200 års jubileum for "Syndmøre practiske landhusholdningsselskab" med kongevitjing 1973
Artikkel
2012
Huskeliste
Lista er tom
Fra trefflista
Du søkte
borgund/KE
+
Søk også etter
Begrens søket
Utvid søket
Tilpass søket
1
2
5
10
15
20
30
40
50
75
100
200
500
1000
Alle
Antall treff per side
per side
Må inneholde tekst:
Bare hele ord
Må IKKE inneholde:
Bare hele ord
Forfatter:
Bare hele ord
Årstall:
Fra
til
Sideverktøy
Skriv ut
Skriv ut énlinjes-visning
Tips en venn om disse
Abonnér
Del på Facebook
Vis Facebooks Liker-knapp