Hopp over navigasjon
Mørerom
Hjemmeside
Søk
Kontakt oss
Kontaktdetaljer
Flere søkemetoder...
Søk i alfabetisk liste over søkeord
Kommandosøk (CCL)
Mobil-nettsider / webapp
Mørerom
Søkefelt
X
Avgrens
Flere valg (År, Språk, m.fl)
Utgivelsesår
Fra
til
Språk
Velg språk
Bokmål
Dansk
Engelsk
Flerspråklig
Norsk
Nynorsk
Svensk
Tysk
Må også inneholde:
Nytt søk
Avansert søk
Andre søkemetoder
Avansert søk
Søk i alfabetisk liste over søkeord
Kommandosøk (CCL)
Søk med mobilen
Treff
2318 treff
side 1/3
side 2/3
3
(
vis alle
)
Avgrensningsmeny...
Skjul avgrensninger
Treffliste
Forfatter
Tittel
Medietype
År
Josef Dyb
1962
Josef Gjerde
1960
Josefine Breivik
1963
Josefine Hellevik f. Vanebo
1966
Josva Hammerås
1956
J. P. Måseide
1957
Julius Eltvik
1951
Julius Eltvik
1956
Julius Ringstad
1966
Julius Rotset
1964
Jørgen Amdam
1939
Jørgen Amdam
1955
Jørgen Brevik
1963
Jørgen Flo
1948
Jørgen Flo
1956
Jørgen Flovik
1953
Jørgen Halse
1947
Jørgen Heggen
1964
Jørgen Indrevik
1936
Jørgen Indrevik
1935
Jørgen Løndal
1948
Jørgen Olsen
1951
Jørgen Olsen
1956
Jørgen P. Sortehaug
1951
Jørgen Ringstad
1950
Jørgen Ringstad
1960
Jørgen Ringstad
1960
Jørgen Skodje
1966
Jørgen Vinje
1945
Jørgen Østensen
1955
Jørgine Grande
1954
Karen E. Helstad
1960
Karen Frøystad
1948
Karen Hesseberg
1963
Karen Julianne Langlo
1958
Karen Moe
1962
Karen Nedrelid
1952
Karl A. Døving
1949
Karl Alme
1963
Karl Alvestad
1963
Karl A. Rønnestad
1960
Karl Brobak
1964
Karl Dalen
1963
Karl Edvardsen
1959
Karl E. Hanken
1954
Karl Eidem
1964
Karl Ekornes
1953
Karl Eriksen
1946
Karl Eriksen
1956
Karl Fagerlund
1962
Karl Flem
1956
Karl Furnes
1950
Karl Gjærde
1965
Karl Grytebust
1948
Karl Gudmundset
1954
Karl Gudmundset
1964
Karl Helmersen
1956
Karl H. Sætre
1953
Karl Humlen
1962
Karl Hånes
1963
Karl I. Alvestad
1954
Karl I. Marthinussen
1952
Karl Ingvald Hansen
1965
Karl I. Roald
1952
Karl J. Nilsen
1962
Karl Johan Fausa
1972
Karl Johan Fausa
1957
Karl Johan Habostad
1964
Karl Johan Hauge
1962
Karl Johan Honningdal
1952
Karl Johan J. Ødegård
1962
Karl Johan J. Ødegård
1966
Karl Johan Langlo
1966
Karl Johannesen
1954
Karl Johan Sæther
1964
Karl Johan Tandstad
1946
Karl J. Roald
1953
Karl K. Egset
1951
Karl Knivsflå
1952
Karl Kongshaug
1945
Karl Korsnes
1953
Karl K. Spjutøy
1955
Karl K. Spjutøy
1960
Karl Linge
1958
Karl Ludvigsen
1956
Karl M. Uri
1953
Karl M. Uri
1957
Karl Myklebust
1958
Karl Myren
1951
Karl Myren
1961
Karl Møll
1949
Karl Nilsen
1959
Karl Nytun
1954
Karl Nytun
1965
Karl Olsen Wiik
1954
Karl P. Ulvestadhol
1960
Karl P. Ulvestadhol
1960
Karl Rabben
1947
Karl Reithaug
1949
Karl Rem
1955
Karl Rem
1960
Karl Rem
1961
Karl Ringstad
1939
Karl Rogne
1963
Karl Rye
1938
Karl Røyr
1962
Karl Røyset
1959
Karl Skarbøvik
1960
Karl Skuseth
1965
Karl Strand
1964
Karl Straume
1952
Karl Straume
1957
Karl Straume
1960
Karl Straume
1968
Karl Synnes
1979
Karl Vassbotn
1964
Karl Vaagnes
1956
Karl Aasen
1950
Karn P. Rem
1952
Karn Skuseth
1951
Karoline Jørgensen
1961
Karoline Larsen
1949
Karoline Paulsen
1954
Karoline Stokkeholm
1960
Karoline Westre f. Vadseth
1960
Karolus Blindheim
1956
Karolus Blindheim
1966
Karolus Åland
1961
Karsten Eriksen
1966
Karsten Larsen
1964
Kaspar Haugland
1948
Keiser Wilhelm
1973
K. E. Ramsvik
1963
K. G. Karlsson
1963
K. G. Karlsson
1972
K. Gustav Myren
1957
Kjellaug Gjerde
1955
Kjell Molnes
1978
Kjerulf Knudsen
1964
K. J. P. Ringstad
1960
Klara Heggstad
1965
Klara Heggstad
1965
Klara Kragset
1962
Klaus Nilsen
1976
Klemet Korsbrekke
1955
Knut Absalonsen
1960
Knut Absalonsen
1965
Knut A. Gjøsdal
1952
Knut Barstad
1948
Knut Bjørlykke
1940
Knut Baardsen
1955
Knut Baardsen
1965
Knut Baardsen
1965
Knut C. Garshol
1946
Knut C. Garshol
1947
Knut Drabløs
1962
Knut Fiskå
1961
Knut Foldal
1957
Knut Gamlem
1954
Knut Gausdal
1956
Knut Hanken
1954
Knut Homlong
1962
Knut H. Roald
1950
Knut Håhjem
1963
Knut Jørgensen
1948
Knut Jørgensen
1958
Knut K. Ertesvåg
1961
Knut Krumsvik
1965
Knut Kvistad
1961
Knut Lødemel
1946
Knut Maraak
1961
Knut Mittet
1961
Knut M. Maråk
1964
Knut Nakken
1958
Knut Nyberg
1963
Knut O. Korsnes
1961
Knut O. Korsnes
1965
Knut O. Langlo
1966
Knut O. Søvik
1948
Knut Rusten
1966
Knut Rødstøl
1949
Knut Rønnestad
1961
Knut S. Kleppe
1950
Knut Slettebak
1959
Knut Stadheim
1951
Knut Stadheim
1956
Knut Stahrfoss
1956
Knut Stoknes
1965
Knut Syltevik
1944
Knut Sætre
1948
Knut Thunem
1961
Knut Uksnøy
1960
Knut Vartdal
1952
Knut Vartdal
1957
Knut Vartdal
1959
Knut Aarsnes
1949
Kolbjørn Otnes
1950
Konrad Gjerde
1952
Konrad Næsje
1961
Kornelius E. Ristesund
1953
Kornelius E. Ristesund
1962
Kornelius Hagebakk
1963
Kristian Bugge
1924
Kristian Bugge
1924
Kristian Bugge
1924
Kristian Eidskrem
1960
Kristian Eriksen
1966
Kristian Fiksdal
1945
Kristian Frøysa
1940
Kristian Frøysa
1950
Kristian Frøysa
1960
Kristian Klokk
1949
Kristian Langlo
1948
Kristian Langlo
1964
Kristian Lerheim
1958
Kristian Lerheim
1960
Kristian Nerem
1956
Kristian Nilsen
1946
Kristian Nilsen
1961
Kristian Oksavik
1950
Kristian Viddal
1947
Kristine Haugseth
1959
Kristine J. Farstad
1960
Kristine Langeland
1962
Kristine Søvik f. Søvik
1956
Kristoffa Vågsholm
1952
Kristoffer Fredrik Brøgger
1948
Kristoffer Fredrik Brøgger
1949
Kristoffer Johannessen
1956
Kristoffer Marø
1966
Kristoffer Pedersen
1956
Kristoffer Pedersen
1971
Kristoffer P. Myklebust
1966
Kristoffer Sørdal
1961
Kr. Rygh Valderhaug
1947
K. Sjong
1957
Kurt Frantsen
1951
Kåre Viken
1965
Lars Beite
1961
Lars Beite
1962
Lars Fiksdal
1958
Lars Fiksdal
1963
Lars Flydal
1955
Lars Flåvik
1952
Lars Frøland
1952
Lars Gjørva
1957
Lars Grande
1957
Lars Hansen
1964
Lars Hansen
1947
Lars Hansen
1957
Lars Hatlebakk
1948
Lars Helstad
1964
Lars Hofseth
1952
Lars Hole
1957
Lars Homlong
1952
Lars Høihjelle
1966
Lars I. P. Møll
1957
Lars J. Vinje
1966
Lars K. Hjelle
1946
Lars Korsbrekke
1961
Lars K. Vemøy
1958
Lars Larson Fjørtoft
1959
Lars Lauritsen Godø
1963
Lars Lied
1960
Lars M. Hoel
1955
Lars N. Holstad
1954
Lars N. Holstad
1964
Lars O. Grindvik
1965
Lars O. K. Klokk
1961
Lars Opshaug
1962
Lars O. Tynes
1962
Lars Petter Møll
1954
Lars Petter Møll
1959
Lars Petter Møll
1966
Lars Petter Møllsæter
1946
Lars P. E. Ulvestad
1959
Lars P. Gjerde
1962
Lars Rotevatn
1959
Lars Rotevatn
1959
Lars Røyrhus
1962
Lars Skageflå
1962
Lars Sørheim
1954
Lars Tjensvoll
1963
Lars Tjensvoll
1963
Lars T. Opshaug
1961
Lars Wilhelm Kihle
1966
Lars Aamelfot
1966
Lars Årskog
1961
Lars Aarø
1960
Lars Aasebø
1939
Lars Aasebø
1949
Lars Aasebø
1959
Laurits Bakke
1953
Laurits Halse
1939
Laurits Madsen
1952
Laurits N. Myklebust
1946
Lauritz Godø
1945
Lauritz K. Grønnevet
1959
Lauritz Løseth
1954
Lauritz Sjong
1955
L. B. Jarnes
1966
Leif Grønningsæter
1964
Leif Hatlø
1956
Leif Henriksen
1957
Leif Mølsæter
1952
Leiv A. Furseth
1961
Leiv O. Kjølås
1961
Leiv Aasebø
1960
Leonh. Birkevold
1953
Leonh. Birkevold
1954
Lina Larsen
1965
Lina Larsen
1950
Lina Maaseide f. Johnsen
1948
Lina Vartdal
1949
Lisa Andersen
1952
Liv Frøysa f. Dahle
1966
L. K. Hjelle
1956
L. K. Hjelle
1966
L. Krohn Dale
1951
L. K. Sætre
1957
L. O. Høidal
1945
Lorentz Vegsund
1955
Lovise Berg
1961
Lovise Ekornesvåg
1959
Lovise Gamlem
1958
Ludv. Engene
1961
Ludv. Høihjelle
1956
Ludvig Abelseth
1950
Ludvig A. Sollid
1951
Ludvig A. Sollid
1961
Ludvig A. Sollid
1966
Ludvig A. Sollid
1966
Ludvig Jacobsen
1953
Ludvig Johan Hansen
1952
Ludvig Larsen
1955
Ludvig Mikalsen
1960
Ludvig Muri
1962
Ludvig Nedregård
1957
Ludvig Nordstrand
1951
Ludvig Rekdal
1960
Ludvik Dragsund
1955
Ludvik N. Holstad
1965
Ludvik Rekdal
1956
Ludv. Kr. Pedersen
1947
Ludv. Kværnebach
1962
L. Vaage
1955
Mads Steinnes
1959
Magda Olsen
1965
Magnus Alstadsæter
1960
Magnus Berge
1963
Magnus Feie
1952
Magnus Grande
1950
Magnus Vinje
1955
Maja Bjørset
1959
Manfred Furset
1966
Margit Waage Wold
1957
Marie Andersson, f. Flåte
1959
Marie Evensen
1959
Marie K. Helstad f. Helstad
1962
Marie Meyer
1950
Marie Notøy
1958
Marie Ringdal
1963
Marie Ringstad
1959
Marie Sæter
1946
Marie Sæter Tøssebro
1955
Marie Torvik
1960
Marit Flote
1960
Marius Eriksen
1955
Marius Flåthe
1952
Marius Flåthe
1955
Marius Kleven
1960
Marius Larsen
1963
Marius Lillevik
1965
Marius Monsen
1953
Marta Leine
1955
Marta Liadal
1958
Martha Rensvik
1952
Martin Andersen
1954
Martin Barsten
1951
Martin Bjørlo
1954
Martin Bjørndal
1948
Martin Blomberg
1952
Martin Blomberg
1962
Martin B. Moe
1960
Martin Dahl
1960
Martin Emhjellen
1945
Martin Emhjellen
1963
Martin Espehjelle
1962
Martin Furset
1960
Martin Isaksen
1959
Martin Jelle
1961
Martin Jelle
1966
Martin Juliebø
1966
Martin Karlsen
1956
Martin K. Hove
1957
Martin Melsæter
1960
Martin Mølsæter
1952
Martin O. Liaskar
1960
Martin Overå
1964
Martin Pedersen
1966
Martin R. Holm
1958
Martin Roksvåg
1961
Martin Stenvaagnes
1953
Martin Sørum
1962
Martinus Bjerkvik
1956
Martinus M. Løseth
1948
Martinus Myklebusthaug
1951
Martinus Torvik
1949
Martinus Torvik
1954
Mathea Rønnestad f. Navelsaker
1955
Mathea Rønnestad f. Navelsaker
1960
Mathias Gjerde
1965
Mathias Johnsen
1961
Mathias Listhaug
1958
Mathias Ryste
1951
Mathias Sæther
1957
Mathias Tomren
1961
Matias Breivik
1952
Matias Eide
1958
Matias Hauge
1955
Matias Nosen
1963
Matias Torgersen Myklebust
1955
Matias Torgersen Myklebust
1960
Matias Aakre
1966
Maurits Aarflot
1951
Maxwill Slagstad
1972
Michael Sandvig
1963
Mikal Jakobsen
1952
Mikal Mathiesen
1957
Mina Breivik
1964
Mindor Førde
1966
Mindor Næss
1955
Mindor Ystenes
1964
Mjelva Andreas
1974
M. J. Ødegård
1958
M. K. Gersdal
1957
Modulf Hovden
1965
Monrad Norderval
1959
Monrad Norderval
1962
Mons Bortne
1959
Morris Bendixen
1964
Moses Sandnes
1961
Munroe Kjersem
1966
Målfrid Longva
1975
Nels P. Lande
1953
Nic. Nilsen
1966
Nicolay Ervik
1954
Nicoline Fylling
1957
Nikka Walderhaug
1954
Nikka Walderhaug
1959
Nikolai Liadal
1962
Nikolai Nedregaard
1939
Nikolai Rødseth
1964
Nille Josefson
1952
Nille Riise
1948
Nils Angell Brekke
1962
Nils Angell Brekke
1963
Nils Angell Jacobsen
1965
Nils Djupvik
1959
Nils Eide
1967
Nils E. Ringset
1946
Nils E. Ringset
1956
Nils E. Ringset
1966
Nils E. Ringset
1966
Nils E. Rørvik
1946
Nils E. Øie
1961
Nils Flø
1953
Nils Hølsbø
1955
Nils Håvoll
1951
Nils Jangaard
1981
Nils Jangaard
1966
Nils Klock
1962
Nils Kolås
1961
Nils Korsnes
1946
Nils Leirvik
1966
Nils Liljedahl
1958
Nils Liaaen
1952
Nils Liaaen
1962
Nils M. Fiskerstrand
1963
Nils M. Fiskerstrand
1965
Nils Nilsen Grønningsæter
1952
Nils Nilsen Grønningsæter
1957
Nils N. Musæus
1939
Nils N. Musæus
1949
Nils Olsen
1954
Nils O. Skarbø
1940
Nils Pedersen
1949
Nils Petter Ytreberg
1958
Nils P. Linge
1959
Nils Ringdal
1946
Nils Skarbøvig
1958
Nils Sve
1962
Nils Syltevik
1963
Njål Kalsnes
1966
Normann Aasebø
1961
Normann Aasebø
1964
Norvall Bigseth
1963
O. A. Aurdal
1953
O. A. Aurdal
1953
O. A. Aurdal
1956
O. A. Rinnan
1958
O. A. Øie
1952
O. Berge
1956
O. Blindheim
1955
O. B. Olsen
1962
O. B. Olsen
1964
Odd A. Uri
1964
Odd Berset
1963
Odd Birkevold
1962
Odd Hauge
1959
Odd Helland
1957
Oddleiv Emdal
1964
Oddmund Sandvik
1966
Odd Olsen
1958
Odd Svinø
1945
Odd Torset
1964
Odd Wolstad
1961
Odd Aarskog
1954
Odinie Samseth f. Fjørtoft
1952
O. Drabløs
1945
O. Drabløs
1960
O. Hestenes
1951
O. Hestenes
1952
O. I. Kihle
1960
O. J. P. Sæther
1934
O. J. P. Sæther
1959
Ola Aursnes Løset
1959
Olaf Almås
1949
Olaf Ekremsæter
1960
Olaf Ellingsen
1949
Olaf Fylling
1961
Olaf Kristiansen
1953
Olaf Rønning
1963
Olaf Thue
1939
Ola Gjengedal
1960
Ola Gjengedal
1962
Ola Haugen
1963
Olai Bjørlykke
1955
Olai Strand
1959
Olai Aarø
1947
Ola J. Telseth
1959
Ola Kvalsund
1960
Ola Lenes
1960
Ola Lynge Bigset
1960
Ola Moen
1951
Ola Nygård
1959
Ola Overvåg
1964
Ola P. Flåskjær
1958
Ola P. Sundnes
1955
Ola Roald
1962
Ola Rotevatn
1952
Ola Rotevatn
1957
Ola Severin Mo
1960
Ola Sjåk Bræk
1962
Ola Tandstad
1961
Ola Tu
1958
Ola Urke
1950
Olaus Fjørtoft
1972
Olaus Fjørtoft
1972
Olaus Hansson Rogne
1948
Olaus Johannes Fjørtoft
1939
Olaus Johannes Fjørtoft
1939
Olaus Johannes Fjørtoft
1939
Olaus Johannes Fjørtoft
1939
Olaus Johannes Fjørtoft
1947
Olaus Johannes Fjørtoft
1947
Olaus Johannes Fjørtoft
1947
Olaus Johannes Fjørtoft
1947
Olava Silseth
1963
Olav Balsnes
1967
Olav Bjørnøy
1960
Olav Bratteberg
1960
Olav Brænde
1962
Olav D. Kvamme
1946
Ola Vedeld
1962
Olav Farstad
1956
Olav Fjørtoft
1948
Olav Gausdal
1964
Olav Grøtta
1965
Olav Hatlemark
1946
Olav Hatlemark
1951
Olav Homlong
1960
Olav Homlong
1966
Olavius Grytebust
1949
Olav Kårstad
1946
Olav Kårstad
1956
Olav Kårstad
1966
Olav Langeland
1974
Olav Langlo
1965
Olav M. Synnes
1954
Olav Myklebust
1962
Olav Oksvik
1947
Olav Oksvik
1957
Olav Oksvik
1958
Olav O. Overvoll
1957
Olav Osnes
1966
Olav P. Velle
1958
Olav Riste
1954
Olav Riste
1959
Olav Strømme
1963
Olav Thorseth
1949
Olav Thorseth
1959
Olav Vadset
1964
Olav Øye
1965
Olav Årø
1966
Ole A. Dyb
1960
Ole A. Emdal
1948
Ole Alsing
1953
Ole Andreas Vangen
1960
Ole Beite
1948
Ole Brude
1949
Ole Bugge
1949
Ole Båtnes
1963
Ole D. Knivsflå
1950
Ole D. Knivsflå
1955
Ole D. Knivsflå
1960
Ole D. Knivsflå
1965
Ole Drabløs
1961
Ole Eide
1963
Ole Elias Emdal
1956
Ole Elias Emdal
1966
Ole Elias Møll
1952
Ole Elias Møll
1957
Ole Elias Møll
1961
Ole Emblem
1945
Ole E. Ørbek
1947
Ole Fjørstad
1957
Ole Flydal
1946
Ole Garvik
1951
Ole G. Homlong
1958
Ole Godø
1951
Ole Grebstad
1954
Ole Hansen
1948
Ole Henriksen
1965
Ole Holm
1959
Ole J. Kipperberg
1957
Ole J. Melsæter
1964
Ole Johan Vaagnes
1963
Ole J. Vegsund
1947
Ole Jørgen Gjerde
1961
Ole K. Hellebust
1966
Ole K. Maråk
1965
Ole K. Sunde
1949
Ole Kvasnes
1950
Ole Lied Bakke
1951
Ole Lynghjem
1958
Ole M. Devold
1961
Ole M. Devold
1966
Ole M. Ringdal
1954
Ole M. Ringdal
1959
Ole Myrseth
1947
Ole Oksnes
1951
Ole Pedersen
1954
Ole Pedersen
1956
Ole Petter Flydal
1956
Ole R. Fjørstad
1957
Ole R. Søvik
1950
Ole Rønnestad
1948
Ole Seljeset
1953
Ole Sivertstøl
1960
Ole Skjelten
1956
Ole Slettebakk
1948
Ole Solnørdal
1947
Ole Soløy
1950
Ole Strømme
1936
Ole Støle
1939
Ole S. Ulvestad
1947
Ole Sunde
1948
Ole Sørdal
1972
Ole T. Lied
1958
Ole Tonning
1955
Ole Urvik
1953
Ole Westad
1959
Olga Fylling f. Olsen
1959
Olga Grande
1958
Olgard Sivertsen
1954
Olgard Sivertsen
1959
Oline Lid
1952
Oline Ytterland
1962
Oliver Tolaas
1956
Olivia Dahle
1940
Olivia Fausa
1956
Olivia Olsen
1962
Olrik Flatøy
1959
Oluf Bjerkevåg
1960
Oluf Fagerslett
1961
Oluffa Liset
1953
Oluf Gjøsund
1947
Oluf Holm
1938
Oluf Johan Olsen
1945
Oluf Lade
1958
Oluf Rogne
1960
Oluf Rødseth
1957
O. L. Vik
1939
O. M. Gausdal
1946
O. M. Gausdal
1948
O. M. Gausdal
1948
O. M. Gausdal
1950
O. M. Gausdal
1950
O. M. Gausdal
1954
O. M. Gausdal
1955
O. M. Gausdal
1958
O. M. Gausdal
1959
O. M. Gausdal
1960
O. M. Gausdal
1960
O. M. Hove
1948
O. M. Uri
1947
Oscar Amundsen
1956
Oscar Dalen
1948
Oscar Hauge
1955
Oscar Kvasnes
1952
Oscar Kvasnes
1962
Oscar Larsen
1960
Oscar Larsen
1959
Oscar Vinje
1956
Oskar Elias Hansen
1963
Oskar Hareid
1948
Oskar Holm
1949
Oskar Ingebrigtsen
1952
Oskar Knivsflå
1963
Oskar Olsen
1948
Oskar Olsen
1963
Oskar Storheim
1956
O. Støylen
1964
Osvald Hagen
1958
Otto N. Øye
1960
Otto Skarbøe
1964
Ove Wiik
1960
Palmar Maråk
1959
Palmar Maråk
1966
P. A. Mo
1948
Paula Martinsen
1954
Paul A. Sæterås
1952
Paul A. Sætre
1966
Paul Bendal
1955
Paul Johannes Paulsen
1953
Paul P. Wåge
1946
Paul Rovde
1946
Paul Seljeset
1954
Paulus Gjørtz
1949
Paulus Gjørtz
1959
Paulus Gjørtz
1964
Paulus Hauge
1956
Paulus Igesund
1961
Peder Akslen
1962
Peder Aksnessæter
1950
Peder Alsvik
1952
Peder Anbjørnsen
1946
Peder Andreassen
1951
Peder A. Strand
1966
Peder Bjørlo
1949
Peder Bjørlo
1950
Peder Dyrhol
1962
Peder E. Alnes
1964
Peder Eidskrem
1956
Peder Eidskrem
1957
Peder Engeseth
1966
Peder E. Vikenes
1966
Peder Flødenes
1958
Peder Folkestad
1950
Peder Fylling
1937
Peder Garnes
1962
Peder Gausdal
1943
Peder Gidske
1956
Peder Giske
1939
Peder Giskehaug
1966
Peder Gjærde
1960
Peder G. Remøy
1964
Peder Grønhaug
1960
Peder Helland
1965
Peder Herstad
1954
Peder Herstad
1962
Peder Homlong
1962
Peder Håskjold
1955
Peder I. Tronstad
1951
Peder I. Tronstad
1961
Peder Johansen
1957
Peder J. Olsvik
1982
Peder J. Sulesund
1960
Peder J. Vassbotn
1963
Peder Karl Koppernæs
1952
Peder Knivsflå
1951
Peder Knutsen Leine
1960
Peder Kursetgjerde
1963
Peder Leganger
1958
Peder Lervik
1950
Peder Longva
1957
Peder Lyngstad
1963
Peder Mathias H. Ryste
1962
Peder Melsæter
1962
Peder Melsæter
1964
Peder M. Strand
1954
Peder O. Haugen
1961
Peder Olsen
1946
Peder Olsen
1951
Peder Olsen
1956
Peder Olsen
1966
Peder Rensvik
1948
Peder R. Strand
1961
Peder Rønnestad
1949
Peder Skutvik
1960
Peder Skutvik
1963
Peder Stenvåg
1939
Peder Stenvåg
1949
Peder Støbakk
1962
Peder Støbakk
1965
Peder Synnes
1972
Peder Tronstad
1958
Peder Viddal
1946
Peder Voldnes
1956
Peder Voldnes
1961
Peder Ystenes
1947
Per A. Eidset
1964
Per Bjørnenakk
1950
Per Bolstad
1954
Per Bolstad
1960
Per Bolstad
1965
Per Devold
1960
Per Drabløs
1958
Per J. Velsvik
1962
Per Krokå
1966
Pernille Mølsæter
1966
Pernille Mølsæter f. Årseth
1966
Per O. Longva
1955
Per O. Longva
1965
Per O. Longva
1966
Per Skudvig
1954
Per Storeide
1947
Per Aarviknes
1953
Peter A. Lien
1948
Peter B. Spjelkavik
1962
Peter Eiken
1962
Peter E. Lyshol
1947
Peter Flem
1952
Peter Hoff
1959
Peter H. Strøm
1952
Peter J. Tynes
1949
Peter Mathias Røwde
1950
Peter Mathias Røwde
1951
Peter Mathias Røwde
1955
Peter Mathias Røwde
1955
Peter M. Eide
1959
Peter M. Tøsse
1947
Peter Møller
1963
Peter Nystøyl
1948
Peter O. Helsem
1963
Peter O. Helsem
1966
Peter O. Molver
1948
Peter P. Vinje
1956
Peter Skarbøvig
1940
Peter Skarbøvig
1950
Peter Slagnes
1954
Peter Slagnes
1964
Peter Syversen Jelle
1966
Peter Ødegård
1960
Petetr Skaue
1948
Petetr Skaue
1953
Petra Stranden
1954
Petrine Hansen
1945
Petrine Hansen
1950
Petrine Hansen
1952
Petrine Lied f. Hessen
1959
Petrine Stafseth
1948
Petrine Stafseth
1953
Petrine Stafseth
1958
Petrine Velle f. Vasbakke
1959
Petrine Ytrevik
1948
Petrine Ytrevik
1953
Petter A. Emdal
1962
Petter Aure
1958
Petter Aure
1961
Petter Barlindhaug
1953
Petter Brekke
1960
Petter Brekke
1965
Petter Brekke
1966
Petter Bringsvor
1946
Petter Bringsvor
1960
Petter Bårdsen
1952
Petter Carl Aurdal
1954
Petter Carl Aurdal
1959
Petter Dale
1951
Petter Erstad
1966
Petter Karlsen
1947
Petter Krokvik
1958
Petter L. Alnes
1956
Petter Leithe
1961
Petter N. Overå
1957
Petter O. Klokk
1950
Petter O. Liadal
1950
Petter Olsen Glomset
1961
Petter Rusten
1961
Petter R. Wiik
1947
Petter S.Hauge
1953
Petter S. Rønneberg
1949
Petter S. Rønneberg
1953
Petter Stensager
1951
Petter Søvik
1951
Pgne Nakken
1956
P. H. Kragset
1964
P. I. Langlo
1940
P. K. Hatlen
1950
P. M. Røwde
1936
P. O. Sanne
1947
P. P. Langlo
1960
Pål Myklebust
1953
Pål P. Myklebust
1961
Pål P. Myklebust
1963
Ragna Fiskerstrand f. Ekornesvåg
1952
Ragna Melsæter f. Folkestad
1954
Ragna Ona
1949
Ragnar Røren
1955
Ragnar Søholt
1964
Ragnar Aarflot
1961
Ragnar Aasen
1963
Ragnvald Emil Sæter
1955
Ragnvald Høybakk
1958
Ragnvald Lada
1971
Ragnvald Lade
1951
Ragnvald Lade
1961
Ragnvald Langva
1956
Ragnvald Langva
1939
Ragnvald Langva
1954
Ragnvald Nærø
1959
Ragnvald Svinø
1951
Ragnvald Svinø
1961
Randulf Rise
1960
Rasmus A. Vestnes
1949
Rasmus A. Vestnes
1959
Rasmus Buset
1951
Rasmus Buset
1951
Rasmus Buset
1961
Rasmus Dahle
1955
Rasmus Hagebakk
1959
Rasmus Hagebakk
1963
Rasmus Hammerås
1949
Rasmus H. Emdal
1964
Rasmus J. Løvoll
1956
Rasmus Kongsvoll
1960
Rasmus Kvalen
1955
Rasmus Langeland
1954
Rasmus Leira
1964
Rasmus Lundanes
1952
Rasmus Lundanes
1962
Rasmus Mork
1949
Rasmus Myklebust
1956
Rasmus M. Aarflot
1966
Rasmus Petterson
1951
Rasmus R. Kjeldstadli
1954
Rasmus R. Vestnes
1951
Rasmus Rørvik
1940
Rasmus Skageflå
1951
Rasmus S. Moltu
1945
Rasmus S. Nautvik
1948
Rasmus Sollid
1961
Rasmus Storeide
1962
Rasmus Strømme
1957
Rasmus Tenfjord
1965
Rasmus Thorseth
1956
Rasmus Østrem
1962
Rasmus Aarflot Riste
1959
Rasofiel Ødegård
1949
Reidar Bjørnsen
1955
Reidar Borch Walderhaug
1958
Reidar Brøgger
1956
Reidar Devold
1947
Reidar Nilsen
1949
Reidar Nilsen
1959
Reidar Paulsen
1955
Reidar Skageflå
1958
Reidar Skarbø
1966
Reidar Tronstad
1961
Reinert Torgeirsson
1954
Reinert Torgeirsson
1959
Reinert Torgeirsson
1964
Reinert Torgeirsson
1966
Reinhard Høydal
1962
Rekdal
1950
Revald Skjong
1959
Richard Riise
1958
Rikard Bergsbakk
1963
Rikard Eidsvig
1961
Rikard Fuglset
1960
Rikard Klungsøyr
1961
R. M. Rotevatn
1949
Roger With
1958
Rolf Kvam
1952
Rolf Kvien
1956
Rolf Kvien
1966
Rolf Slinning
1963
R. S. Fredriksen
1957
Ruth-Karny Sæbønes
1971
S. A. Engeset
1966
Sakarias Lillebø
1964
Salamon Tennfjord
1948
Sara Dalen
1954
Sara Lindloff f. Gjerde
1956
Sara Randen
1958
Sara Randen
1963
Selmer Aure
1963
Serine Framhus
1961
Huskeliste
Lista er tom
Fra trefflista
Du søkte
Du søkte på
"sunnmøre arbeideravis"/VT
+
Søk også etter
Begrens søket
Utvid søket
Tilpass søket
1
2
5
10
15
20
30
40
50
75
100
200
500
1000
Alle
Antall treff per side
per side
Må inneholde tekst:
Bare hele ord
Må IKKE inneholde:
Bare hele ord
Forfatter:
Bare hele ord
Årstall:
Fra
til
Sideverktøy
Skriv ut
Skriv ut énlinjes-visning
Tips en venn om disse
Abonnér
Del på Facebook
Vis Facebooks Liker-knapp